1

Temat: Jak korzystać z tabeli rozmiarów butów marki Reebok?

Witajcie! Słyszałam, że Reebok ma swoją własną rozmiarówkę butów, ale nigdy jeszcze z niej nie korzystałam. Podobno przydaje się podczas zakupów przez internet. Czy wiecie jak korzytsać z tej tabeli?

2

Odp: Jak korzystać z tabeli rozmiarów butów marki Reebok?

To nic trudnego. Wystarczy porównać dany rozmiar buta ze swoją długością stopy. Wtedy masz pewność, że wybierzesz buty idealne dla siebie.

3

Wydaje się to dość oczywiste, ale mnie poczatkowo sprawiało pewne problemy. Myślałam, że te centymetry które są w tabelce to nie długość stopy, ale długośc wkładki wewnętrznej w bucie. Dlatego na początku zmierzyłam nie swoją stopę a jeden z moich butów w środku. No i źle dobrałam rozmiar.

4

Aha, no ja nie miałem takich problemów. Wszedłem na stronę https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ i znalazłem tam nie tylko rozmiarówkę Reeboka, ale też opis mierzenia stopy smile Jest tam dokładnie opisane, jak zmierzyć stopę, żeby mieć dokładny wynik co do milimetra.

5

Dzięki. Teraz już będę wiedzieć jak korzystać z tej rozmarówki. A czy znacie godny polecenia sklep internetowy z butami marki Reebok?

6

Moim ulubionym sklepem jest CTX Sport, który sprzedaje buty i ubrania Reeboka w całkiem rozsądnych cenach. Można tam zrobić zakupy dla całej rodziny, bo jest duzy wybór rzeczy męskich, damskich i dziecięcych. A w razie jakichś pytań można zadzwonić albo napisac maila. Ja często tak robie i zawsze dostaję konkretną, rzeczową odpowiedź.

7

Tak się składa, ze to tez mój ulubiony sklep Reebok. Przekonały mnie do niego niskie ceny i duzy wybór produktów. Ten sklep Reebok wyróżnia się również szybką wysyłką towaru do klienta oraz darmową dostawą od 200 zł smile A jak zdarzyło mi się źle dobrac rozmiar butów, to bez problemu mogłam je zwrócić w ciągu 30 dni.