Temat: Ozdoby na ścianach w domu.

Dzień dobry! Kieruje do Was pytanie – jakim sposobem można ozdobić ściany w domu? Zapytuje się z tego powodu, ponieważ ostatecznie ukończyliśmy remontowanie i dziś jest czas na aranżowanie odmalowanych pomieszczeń. Posiadacie jakiekolwiek pomysły? Czy np. obraz do sypialni to dobre rozwiązanie? Oczekuje na komentarze!

2

Odp: Ozdoby na ścianach w domu.

Bardzo lubię zwiedzać dawne pałace! Oryginalne umeblowania czy dekoracje w ich wnętrzach pozwalają mi chociaż w marzeniach przenieść się do minionych czasów. Osobiście mam mieszkanie w kamienicy, lecz dokładam wszelkich starań, by posiadane pokoje, choć za pośrednictwem dodatków, przywoływały te dworskie klimaty. Na szczęście obecnie w sprzedaży można odszukać wiele stylowych propozycji!

3

Charakter w jakim będzie zaaranżowany dom uzależniony jest w szczególności od wybranych dodatków. Różnorakie artykuły – czy to wieszane na ścianach czy stawiane w różnych miejscach, nadadzą zaplanowanego wyglądu. I właśnie biorąc to pod uwagę, kilka dni temu kupiłam bardzo interesujące lustra ozdobne do pokoju dziennego. Dzięki temu jego wnętrze prezentuje się jeszcze ładniej! Evolution Home to sklep online, gdzie odnalazłam stylowe lustro – gorąco polecam odwiedzenie ich witryny http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Lustra/9

Wybór elementów dekoracyjnych do mieszkania to ciężki temat. Tydzień temu małżonka kupiła stylowe lustra srebrne. Bez wątpienia są ładne, jednak znów nie konsultowała zakupów ze mną! Ja bym z chęcią również coś dobrał do salonu czy też łazienki! Lecz na razie nie mam ku temu możliwości...

5

Bardzo dziękuję za powyższe wpisy. Zdziwiło mnie na plus, iż tak od razu odpowiedzieliście na mój post. Na pewno przemyślę wszystkie propozycje, niektóre są wyjątkowo ciekawe! A tak w ogóle budujące jest to, że inni ludzie też mają takie dekoracyjne dylematy. Jak już coś wybiorę, napiszę. Pozdrawiam gorąco – trzymajcie się!