Temat: Szukam blogów dot. architektury wnętrz i dekoracji

Z racji zawodu który wykonuje przydało by się żebym był na bieżąco w temacie dekoracji i architektury. Macie może jakieś strony, blogi albo inne portale gdzie znajdę jakieś ciekawe rzeczy smile

2

Odp: Szukam blogów dot. architektury wnętrz i dekoracji

Nie wiem jak twój angielski bo głównie tam sprawdzam ale polecam takie strony jak elledecor albo freshome. Tam masz całą masę nowości i trendów wink

3

Przecież jest też cała masa polskich stron gdzie znajdziesz różne informacje tongue Wystarczy wpisać w googlu aranżacja wnętrz i wyskoczy ci lista kilkuset stron o tej tematyce smile

4

Ja od jakiegoś czasu czytam wpisy na https://tapetuj.pl/blog/. Jest to sklep z tapetami ale prowadzą też fajnego bloga gdzie często znajdziesz ciekawe pomysły na urządzenie wnętrza. Dużo lepsze niż te trendy z USA smile

5

Jako takich blogów nie ma zbyt dużo, raczej są połączone ze sklepami albo większymi portalami. Sprawdź sobie goodidea. Pisze na nim para pasjonatów smile

6

Jak budowałem dom to sprawdzałem sobie nowinki ze świata architektury na różnych stronach dla architektów, warto je przeglądać. Inspiracją zaś może być np. jeszcze to zdjęcie;)

https://tapetuj.pl/blog/wp-content/uploads/2016/11/Depositphotos_124759012_m-2015.jpg

7

Na ten moment to mi wystarczy. I tak większości tych stron wgl nie znałem więc mam co czytać tongue Jak by co temat dalej otwarty więc możecie wrzucać linki smile

8

Jeszcze z anglojęzycznych to architonic. Jest to skupisko różnych projektantów ale dużo ma to wspólnego z architekturą. A tak wgl to czego ty tam szukasz? Jesteś projektantem czy po prostu chcesz sobie poczytać? A może nam po prostu powiesz czym się zajmujesz tongue