Temat: Czy ktoś stosuje Uriage Roseliane?

Jest ktoś taki?

2

Odp: Czy ktoś stosuje Uriage Roseliane?

Eeee, a co to w ogóle jest???

3

Krem do cery naczynkowej. Jak nie wiesz to znaczy że nie stosujesz smile

4

Aha. Po nazwie myślałem że lek na zapalenie pęcherza moczowego albo coś w podobie smile

5

Zdecydowanie nie haha

6

Ja nie ale też szukam dobrego kremu do cery naczynkowej do tego wrażliwej więc może ktoś odpowie, też poczekam smile

7

Ja miałam przyjemność używać tego kremu i mogę powiedzieć że jest jednym z lepszych na rynku a wcześniej przetestowałam już wiele. Bardzo ładnie redukuje rozszerzone naczynka przez co w końcu mogłam cieszyć się niemalże porcelanową cerą a nie ukrywać ohydne rozszerzone pajączki pod grubą warstwą korektora. Polecam zwłaszcza kupować go na aptekamini.pl bo w innych miejscach cena może być dość bolesna dla portfela

8

A czy on nada się też do cery wrażliwej?

9

Ja takiej nie mam zbytnio więc nie powiem ci na pewno ale Uriage Roseliane, jak wszystkie produkty tej marki, ma w składzie kojącą wodę termalną więc sądzę że dla wrażliwej cery będzie jak znalazł, zresztą ogólnie naczynkową chyba można tak określić… ale radziłabym zajrzeć tutaj https://www.aptekamini.pl/uriage-roseliane-krem-d-c-nacz-spf30-40ml.html i zapoznać się z opisem. A jak dalej nie będziesz w stanie ocenić czy to kosmetyk dobry dla twojej cery to możesz tam poprosić o poradę farmaceutę. Na pewno personel będzie wiedzieć

10

Dziękuję bardzo smile

11

Ja też smile