Temat: Gdzie mogę patrzeć za rondami kąpielowymi?

Hejka naklejka wam, postanowiłam napisac swoje pierwsze pytanie na tym forum ( wcześniej tylko czytałam wasze pytania i odpowiedzi szukając czegos co sama chciałam wiedziec gdzie kupic i tak dalej..) no, ale mam pewnien problem.. moja córeczka ma 3 miesiąće i niestety mam z nia ten problem odkad pierwszy raz ja kapalam, a mianowicie mała potrafi tak krzyczeć i płakać kiedy ją kąpie, że po prostu maskara wydaje mi się, że miałą tak od samego początku po prostu przeraźliwie boi się wody, szamponu nawet jak ja plucze w malej wanience, a nie z kranu prysznicowego, ale niestety nic to nie daje najgorzej jest z myciem i pozniej spłukiwaniem włosów przy tym jest najwięcej krzyku i czytalalam ostatnio o rondach kąpielowym, wiecie gdzie to kupie?

2

Odp: Gdzie mogę patrzeć za rondami kąpielowymi?

Siemka naklejka haha, witam Cie za tym po raz pierwszy po drugiej stronie tego forum, ze tak to nazwe pamiętam swoje pierwsze pytanie haha no, ale przechodząc do meritum, to moja siostra miala taki sam problem ze swoim synkiem tylko on kiedys był raz kapany przez babcie no i ona była nieuwazna i nalala mu trocheplynu do włosów do oka i tak się zaczęło, ale tez kupili ten rondel z tego sklepu takiego co maja tam wszystko do wyprawki itp.: https://wyprawkowy.pl/ronda-kapielowe-66  zobacz sobie.

3

Dziękuje bardzo smile smile

4

A proszę Cię bardzo kochana.

5

Sorki, ze tak wtracam swoje trzy grosze do waszej rozmowy, ale czy mogę mieć jedno pytanko do ciebie odnośnie tego sklepu?

6

Daj, ze spokoj po, to jest, to forum żebyś mogla się wcinac i pyatc i zabysmy mogli się wymieniac doświadczeniami z zakupow i wiedza na temat roznychproduktow sprzedawanych w sklepach internetowych, ale nie tylko, wal śmiało.

7

Wow dzięki, a wiec nie wiesz może czy dostane w tym sklepie rondo kąpielowe w sensie takie kóleczko do plywania bo chciałam gdzies niedrogo kupic?

8

tak maja, moja kolezanka tam kupowalasprawdz sobie tego linka.

9

pozdrawiam.