Temat: Przede mną wybór najlepszej sztucznej pochwy – jak to ugryźć?

Sprawa jest specyficzna mianowicie zbliża się wieczór kawalerski kumpla. Jesteśmy raczej jajcarską ekipą więc chcemy mu na prezent wręczyć sztuczną waginę, w sensie masturbator taki. No ale jak już mu to kupować to niech ma chłop trochę radości jak żonka będzie w delegacji big_smile Są jakieś godne polecenia modele?

2

Odp: Przede mną wybór najlepszej sztucznej pochwy – jak to ugryźć?

Hehe, no nieźle big_smile Z drugiej strony to w sumie skoro laski na wieczorach panieńskich często dostają w prezencie wibratory albo dilda to niby dlaczego facet nie mógłby dostać masturbatora? W końcu równouprawnienie ma być!

3

Tylko żeby jego narzeczona jak się już dowie o tym prezencie nie odczuła tego jako afrontu pod swoim adresem że gość będzie potrzebował sztucznej dziurki bo z tą żywą to nic...

4

No właśnie też o tym pomyślałem że kobiety mogą takie upominki interpretować w różny sposób. Faceci jednak mają znacznie większy dystans do tych tematów. Żebyście czasami kumpla na minę nie wpakowali.

5

Ależ bez przesady, jak dziewczyna ma w sobie trochę luzu to się będzie śmiać i tyle. Poza tym obecność gadżetów w sypialni wcale nie jest czymś złym. Zawsze to jakieś dodatkowe źródło podniecenia.

Gdyby mi ktoś w prezencie dał spoko wibrator czy coś w ten deseń to bym na pewno nie zgłaszała zastrzeżeń. Przecież to ludzkie a poza tym zabawkami tego typu można się doskonale bawić we dwoje wink

7

Szczerze to nie zastanawiałem się dotąd jak dobierać sztuczne pochwy żeby były ok jakościowo. Mimo wszystko preferuję taką naturalną aczkolwiek doskonale rozumiem chociażby sytuację abstynencji kiedy wiadomo że facet swoje potrzeby ma i jakoś je musi zaspokoić. Kobiet zresztą tak samo dotyczy choć nie każda się do tego przyznaje. Z tego co kojarzę to modele z cyberskóry są spoko i dużo ludzi je kupuje.

8

Rzeczywiście, cyberskóra to od paru lat hit jak chodzi o akcesoria do masturbacji. Są też takie super realistyczne dilda wykonane z takiego materiału i zdaniem zdecydowanej większości dziewczyn są mega!

9

Ja też bym optował za czymś z cyberskóry. Fakt że zapłacisz za taką dziureczkę ciut więcej ale tak jak pisałeś – niech to już będzie porządne jeśli kumpel ma dostać na ten kawalerski.