Temat: Co zawsze musicie mieć w apteczce?

Bez czego nie możecie się obyć?

2

Odp: Co zawsze musicie mieć w apteczce?

Bez silnych środków przeciwbólowych, niestety często mam migreny i tylko w porę zażyty silny środek sprawia, że nie musze się kłaśc w ciemnym pokoju

3

ja nie mogę żyć bez produktów regenerum od kiedy tylko je odkryłam, polecam bardzo, link jak coś https://www.aptekagemini.pl/group/regenerum. Używam zwłaszcza produktów do dłoni które świetnie nawilżają skórę oraz odżywki do rzęs, uratowała moje rzęsy po niezbyt trafionym przedłużaniu

4

Słyszałam o tym regenerum ale nie wiedziałam czy faktycznie takie dobre

5

no to ja was zaskoczę bo wzorem mojej babci mam w apteczce zawsze… amol smile Ten środek był przez nią stosowany kiedy jeszcze nie tak łatwo było kupić leki na wszelkie przypadłości a ja go lubię za to że naprawdę jest bardzo wszechstronny, można go pić, wcierać czy smarować się nim (na przykład na bóle mięśni). Mnie pomaga zwłaszcza na przeziębienie i ból głowy.

6

Haha moja babcia też stosowała go, pewnie wszystkie babcie w tym czasie, była na niego moda smile też bym się w niego chętnie zaopatrzyła jak spotkam kiedyś, nawet tak z sentymentu a jak działa to tym lepiej smile