Temat: Jakie macie opnie o męskich feromonach? Polecacie jakieś konkretne firmy, produkty?

Chciałem popracować trochę nad pewnością siebie i w ogóle atrakcyjnością względem przeciwnej płci. Podobno dobrą robotę robią męskie feromony. Jakie są Wasze opnie o różnych firmach i produktach?

2

Odp: Jakie macie opnie o męskich feromonach? Polecacie jakieś konkretne firmy, produkty?

Ja polecam Pheromone Essence dla mężczyzn.

3

Odp: Jakie macie opnie o męskich feromonach? Polecacie jakieś konkretne firmy, produkty?

A coś więcej o nich?

4

Cóż, według rankingu, który znalazłem, są drugie wśród najchętniej kupowanych. Dostajesz je we flakonie w formie kropel, więc to koncentrat. Nie są też perfumowane. Starczają na dość długo, bo około 3 miesięcy (zresztą, tak też piszą na stronie).

5

O a masz może link do tego rankingu? Bo chętnie bym zobaczył, jakie ludzie opinie zamieszczają.

6

Jasne, więcej opinii o męskich feromonach znajdziesz pod tym adresem http://feromony-rank.pl/ranking-najleps … ow-opinie/. Pod tym konkretnym linkiem znajdziesz też informacje, jakie są zalety dobrych feromonów. Nie mówię tylko o względach pań, ale i szacunku ze strony panów.