Temat: Kto robi porządne rolety dzień noc w Poznaniu – jakieś pomysły?

Razem z małżonkiem doszliśmy do wniosku że chcemy do sypialni i salonu dać rolety w systemie dzień-noc. To się staje bardzo popularne w Polsce i w sumie nie zaszkodzi iść za tym trendem. Tym bardziej że ze wszystkich typów rolet te są chyba najbardziej uniwersalne. Pytanie tylko kto się zajmuje ich montażem?

2

Odp: Kto robi porządne rolety dzień noc w Poznaniu – jakieś pomysły?

Ja nie mam takich rolet ale czytałam sporo pozytywów na ich temat – także wydaje mi się że to fajne rozwiązanie. Za jakiś czas czeka nas remont więc może wtedy jakoś się temu bliżej przyjrzę.

3

Dla mnie to też jest najlepsza opcja ze wszystkich rolet. Wychodzi to rzecz jasna nieco drożej ale jednak są korzyści – przede wszystkim płynna regulacja dostępu światła co normalnie jest ograniczone.

4

U mamy kazałem takie roletki założyć bo bardzo chciała. Oceniam je jako świetny myk, z tymi cenami też jest coraz lepiej bo stopniowo tanieją i znając życie ta tendencja pójdzie jeszcze dalej.

Z takich wykonawców rzekłbym z wyższej półki nasuwa mi się ten - https://sundeco.com.pl/PL-H14/rolety-dzien-noc.html. Ta wyższa półka to raczej w odniesieniu do poziomu pracy i jakości bo ceny nie są wcale masakryczne. Warto to podkreślić bo jak idzie o rolety dzień noc Poznań dłuższy czas był raczej drogim miastem. Teraz zaczyna się to już kształtować bardziej pod kieszeń przeciętnego zjadacza chleba któremu zwykła żaluzja czy roleta już nie wystarcza.

6

Jestem ciekawa do jakiego stopnia to regulowanie jest rzeczywiście efektywne – bo nigdy z bliska takiej rolety dzień-noc nie widziałam?

7

Wiesz no, dużo zależy od modelu bo tu też jest zróżnicowanie. Są też takie rolety pośrednie które ja bym do tej kategorii nie zaliczał ale też nie są to standardowe rozwiązania jakie się najczęściej spotyka.

8

Jak dla mnie super przyciemniają, jak wracam z pracy po nocce to mogę sobie w pokoju zrobić ciemność totalną i wtedy śpię jakby za oknem była noc big_smile Nie wróciłbym już do zwyczajnych rolet.