1

Temat: Ile kosztuje dostawa domowego obiadu na Wolę w Warszawie?

Eloł! Szukam info o Naleśnikarnia No1, ktoś już u nich zamawiał coś? Jak z dostawą?

2

Odp: Ile kosztuje dostawa domowego obiadu na Wolę w Warszawie?

Cześć, ja zmaiwałem jakiś tydzień temu naleśniki z kurczakiem, bardzo dobre i świeże były. Kurczak taki lekko pikantny, ogólnie super. Domyślam się, że interesuje Ci cena dostawy. Ja akurat miałem kupon, tak że nie pomogę.

3

Wejdź sobie tu https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … szawa-wola mają tam info o dostawie obiadów domowy na Wolę w Warszawie. Z tego co się orientuję to ceny są bardzo korzystne, nie zapłacisz jak za zboże za to, że przywiozą Ci jednego naleśnika:D

4

No właśnie na to liczę:D ale na serio, to na pewno na jednym naleśniku się nie skończy, w końcu duży facet ze mnie. Dzięki za namiar na informacje, poczytam i przejrzę przy okazji menu, na ich stronce.

5

Hej! za zamawiałem, owszem nie na Żoliborz, ale mogę Cię zapewnić że jedzenie mają bardzo dobre. Spróbowałem juiż większości naleśników na słono, czasem sobie zamawiam powiedzmy ze 4 różne, chyba tak jest najlepiej, tak że polecam ten sposób;)