1

Temat: Poduszka puchowa - w którym sklepie najlepsza?

Witam wszystkich. Sporo osób twierdzi, że nie ma nic przyjemniejszego niż meblowanie własnego mieszkanka. Ja właśnie jestem w trakcie i zupełnie się z tym nie zgadzam. Za chwilę zupełnie zwariuję. Teraz się okazało, że na większe łóżko przydałyby się większe poduszki. No to czas rozpocząć poszukiwania. Tylko chciałabym kupić raz a dobrze, jeśli wiecie, co mam na myśli. Czy ktoś z Was mógłby polecić jakiś dobry sklep?

2

Odp: Poduszka puchowa - w którym sklepie najlepsza?

Cześć. Moim zdaniem poduszki to najmniejszy problem. Możesz przecież wybrać się do jakiegoś większego sklepu meblowego i znajdziesz tam dokładnie to, czego potrzebujesz. smile Więc spokojnie, nie ma powodów do nerwów.

3

Niby tak, tylko chciałabym jakieś naprawdę porządne poduszki, wyłącznie puchowe. Obecnie mamy wypełnione jakąś wełną i jednak bardzo widać na nich upływ czasu, choć wcale nie minęło go tak wiele. Poza tym czytałam gdzieś, że puch jest po prostu wygodniejszy, przyjemniejszy niż wełna, zwłaszcza gdy zostanie obszyty odpowiednim materiałem. No i właśnie czegoś takiego szukam.

4

Okej, rozumiem. My w domu też mamy poduszki wypełnione wełną, ale na razie jest okej. Pewnie dlatego, że niedawno kupione.

5

Dzień dobry wszystkim! Myślę, że mam rozwiązanie problemu autorki tematu. Proszę bardzo: https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Super-p … 70x80-/122. Każda kupiona u nich poduszka puchowa to produkt najwyższej jakości, który poprawi komfort wypoczynku. I wcale nie jestem z nimi jakoś związana. Po prostu sama niedawno skorzystałam z ich oferty i jestem zachwycona. Delikatne, miękkie i naprawdę wygodne poduszki. Osobiście polecam!

6

Ja tam wychodzę z założenia, ze dobre poduszki to dobry sen, a dobry sen to dobry dzień, dlatego uważam, że nie ma co oszczędzać i warto kupić produkt wysokiej jakości. smile

7

Zupełnie się z Tobą zgadzam. A dobra poduszka puchowa powinna być uszyta z oddychającego materiału i odpowiednio wypełniona. Wtedy można mieć pewność, że nawet w czasie najgorętszej nocy (lub w przypadku gorączki) będzie miło i przyjemnie. Z tego, co widzę, te poduszki, które sprzedaje Pościel Rodzinie, są właśnie tak stworzone. Dlatego gdybym teraz stała przed wyborem poduszek, to kupiłabym właśnie takie. smile

8

Dziękuję Wam bardzo. Jeszcze sobie do nich zadzwonię, chwilę porozmawiam i podejmę decyzję. Ale raczej jestem zdecydowana. Super! smile

9

No i bardzo dobrze. Naprawdę będziesz zadowolona. A pewnie po paru tygodniach zdecydujesz się na zakup kołder od nich. Też mają je w ofercie, co pewnie widziałaś, i też są bardzo dobre. Gęsi puch jednak przewyższa inne wypełnienia, no i kołdry, podobnie jak poduszki, mają oddychającą strukturę. Tak więc bardzo dobrze się pod nimi śpi. smile Ale to tak na przyszłość, gdybyś szukała.