Temat: Dobre niskie buty trekkingowe dla faceta o dużej stopie.

Jestem ciekaw, czy ktoś z Was boryka się z tym samym problemem, co i ja się borykam. Chodzi o to, że kocham chodzenie po górach i piesze wędrówki w ogóle, ale niestety mam bardzo dużą stopę i przez to nie mogę nigdzie dostać butów, które sprawiłyby, że to chodzenie byłoby przyjemne i bezpieczne. Ostatnio skręciłem sobie nawet kostkę przez nieodpowiednie obuwie. Gdzie mogę kupić duże rozmiary butów?

2

Odp: Dobre niskie buty trekkingowe dla faceta o dużej stopie.

Jesteś jedna z wielu osób, które borykają się z takim problmeme. Nie chodzi tutaj tylko o trekkngowe wersje obuwia, ale i o kazde inne, które znaczie utrudniają ubieranie się. Z dziećmi to jeszcze pół biedy bo można im obuwie dla dorosłych dać, ale z dorosłymi to już nic nie dorobisz.

3

Nie ma co się załamywać. Wystarczy tylko trochę poszukać. Pewnie nigdy nie byliście w sklepie Na Pieszo, w którym dostać można praktycznie wszystko zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Szczególnie jeśli chodzi o sprawy wyposażenia sportowego to jest wiele ciekawych ofert. No i buty, których kolega poszukuje też oczywiście są.

4

Faktycznie są duże rozmiary i są buty do chodzenia, super, myślałem, że cały czas będę zmuszony do tego, żeby maszerować w trampkach, co akurat mi się zbytnio nie uśmiechało.

5

Jest to bardzo ciekawy sklep, jeśli chodzi o artykuły sportowe. Sporo nowości się tam znajduje, dlatego często tam zaglądam. Lubie aktywne sprzedanie wolnego czasu i tutaj znajduje wszystko co mi do tego jest potrzebne.

6

Zgadzam się z Tobą jest tu mnóstwo ciekawego toaru. Buty dla kolegi oczywiście się też znajdą choćby tutaj http://napieszo.pl/234-buty-trekkingowe-niskie, różne modele i fasony są dostępne. Sam kupiłem sobie ostatnio buty trekkingowe męskie niskie i wysokie, żeby mieć spokój w sezonie zimowym.

7

Ja akurat bardziej lubie zimowe warunki. Wtedy człowiek oprócz tego, że może się wykazać kondycją musi się także wykazać techniką zdobywaną przez lata.