1

Temat: Problem z naprawą tylnej belki w Warszawie. Czy ktoś poleci dobrego i taniego mechanika?

Hejka. Mój citroen to autko wiekowe i dość już zmęczone polskimi drogami. Najbardziej zawodzi zawieszenie, są też problemy z tylną belką. W wielu warsztatach powiedzieli mi takie ceny, że powinienem rozważyć rozstanie z moim wozem. Ale na razie nie mam takiego zamiaru. Czy ktoś może polecić jakiegoś sprawdzonego mechanika?

2

Odp: Problem z naprawą tylnej belki w Warszawie. Czy ktoś poleci dobrego i taniego mechanika?

Cześć. Zdaje mi się, że w tak wielkim mieście jak Warszawa naprawa tylnej belki to raczej żaden kłopot. Może po prostu podzwoń po warsztatach, a w końcu na pewno ktoś Ci policzy trochę taniej.

3

Odp: Problem z naprawą tylnej belki w Warszawie. Czy ktoś poleci dobrego i taniego mechanika?

Ja mam czasem wrażenie, że u nas lepsze warsztaty to raczej wolą z „droższym” klientem pracować.

4

A ja mogę polecić dobry warsztat, który wcale nie wybrzydza, a dla citroena będzie jak znalazł. Proszę bardzo: http://serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/. Sama kilkukrotnie korzystałam z ich usług i za każdym razem byłam zadowolona, nawet z nieszczęsną turbosprężarką sobie poradzili. Jeśli więc masz francuskie auto i interesuje Cię naprawa tylnej belki Warszawa chyba nie zaoferuje lepszego warsztatu.

5

Fakt, wszystko wygląda bardzo profesjonalnie. Nawet jest cena naprawy w moim modelu podana. Chociaż i tak wolałbym, żeby skończyło się na regeneracji, zawsze to jakaś oszczędność. Dzięki wielkie!

6

Proszę bardzo. smile