1

Temat: Jaki dobry sklep internetowy z meblami?

Cześć. Szukam dobrego sklepu internetowego z meblami. Przez dobry rozumiem oczywiście meble dobrej jakości i o dużej wartości estetycznej, z duzym wyborem produktów, dobrymi cenami oraz fachową obsługą, tzn. taką która będzie mi potrafiła doradzić albo powiedzieć coś o parametrach technicznych w razie jakichś wątpliwosci, nie lubię mieć do czynienia z amatorami. Znacie może jakiś taki sklep?

2

Odp: Jaki dobry sklep internetowy z meblami?

A jesteś pewien że chcesz kupować meble w Internecie? Nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie, ja chyba bym się na to nie zdecydowała, nie ma to jak obejrzeć w realu, to chyba za duża inwestycja i potem kłopot ze zwracaniem, nawet nie wiem czy jest taka możliwość

3

Faceci nie są tak wybredni jak kobiety więc myślę że kolega spokojnie może kupować smile Ja znam dobry sklep internetowy z meblami który ma też swoje stacjonarne oddziały, wszystkie informacje znajdują się na ich stronie: http://meblex-rawicz.pl/. Ze swej strony bardzo go polecam, można mu zaufać, a największą zaletą jest to że ma meble najlepszych producentów w branży więc nie trzeba kłopotać się o jakość. Dobrym rozwiązaniem nie jest kupowanie mebli no name, jak wybierze się dobrych producentów to mniejsze znaczenie ma czy kupuje się stacjonarnie czy przez neta

4

A czy oni dowożą meble do całej Polski?

5

Tak, Meblex oferuje transport na terenie całej Polski, to oczywiste, jego oferta kierowana jest do wszystkich. Poza tym z tego co kojarzę to w którychś województwach (pewnie ościennych) transport jest darmowy od bodajże 1500 zł ale nawet jak trzeba dopłacić to nie są to zawrotne sumy, na pewno się opłaca bo mają meble w naprawdę korzystnych cenach, zwłaszcza w stosunku do jakości. Z tego co się orientowałam to produkty tych firm w innych sklepach są droższe

6

Ok, zatem przyjrzę się bliżej tej ofercie i jej warunkom i może coś dla siebie wybiorę, liczyłem właśnie na to że w necie będzie taniej niż stacjonarnie i jak jeszcze piszesz że ten sklep jest jeszcze tańszy niż inne to super. Dzięki bardzo